Forumbirtane.forum.st Paylaşım Hattı !
[url=Kayıt Linki]KGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   90398f80[/url]
[url=Kayıt Linki]KGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   90398f80[/url]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forumbirtane.forum.st Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz

AnasayfaGirişLatest imagesKayıt OlGiriş yapKGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   Torpilli
Ortak , süper moderatör , moderatör , tasarımcı , photoshop uzmanı , coder , paylaşımcı ve Admin alınacaktır . Başvuru formunu Duyurular & Açıklamalar bölümündeki moderatör alımları konusundan yapabilirsiniz .
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Ceza Gerektiren Durumlar [Sabit]
KGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   EmptyCuma Eyl. 06, 2013 10:48 am tarafından AbrakabanzA

» DEADHEADS TÜRKÇE DUBLAJ İNDIR (2011)
KGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   EmptyCuma Ocak 11, 2013 2:49 pm tarafından Sagolera.

» HOBBIT: BEKLENMEDIK YOLCULUK TÜRKÇE DUBLAJ İNDIR (2012)
KGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   EmptyCuma Ocak 11, 2013 2:25 pm tarafından Sagolera.

» Kürt Yönetimi, Petrol Göndermeye Başladı
KGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   EmptyÇarş. Ocak 09, 2013 1:24 pm tarafından Hasan

» Potada Dev Maç
KGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   EmptyPaz Ocak 06, 2013 12:48 pm tarafından Hasan

» "Yargılamalar Adil Yapılmıyor"
KGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   EmptyPaz Ocak 06, 2013 12:46 pm tarafından Hasan

»  İnanılmaz Kazadan Mucize Çıktı!
KGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   EmptyPaz Ocak 06, 2013 12:44 pm tarafından Hasan

» Talabani'nin Sağlık Durumu Muammada
KGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   EmptyPaz Ocak 06, 2013 12:43 pm tarafından Hasan

»  Açlık Sınırı Bin Liraya Dayandı
KGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   EmptyPaz Ocak 06, 2013 12:42 pm tarafından Hasan

En çok konu başlayanlar
Mehmetali
KGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   Vote_lcapKGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   Voting_barKGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   Vote_rcap 
Sagolera.
KGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   Vote_lcapKGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   Voting_barKGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   Vote_rcap 
Hasan
BySarp™
вуѕαяρ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sitemizin Sayacı
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user

KGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?

YazarMesaj
Mehmetali
Kurucu
Kurucu
Mehmetali

Tecrübe puanı : 6286

KGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   Empty
MesajKonu: KGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?    KGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   EmptySalı Ekim 23, 2012 7:03 pm

Kesintisiz güç kaynakları ne işe yarar? Onlar hakkında doğru sandığımız yanlışlar. Hepsi içeride...

KGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?   2012102217464668772

KGK, yani kesintisiz güç kaynağı tam olarak nedir, ne işe yarar? Tunçmatik A.Ş.'den Yrd. Doç. Dr. Vehbi Bölat'ın CHIP Online okurlarıyla paylaştığı makalesi, KGK'lar (diğer adıyla UPS) hakkında daha çok şey öğrenmek isteyenler için faydalı bilgiler sunuyor.

Değerli okuyucum, bu makalemde sanayi ve ticari işletmelerin neredeyse tümünde yaygın olarak kullanılan KGK'lar (Kesintisiz Güç Kaynakları) hakkında temel bilgiler bulacaksınız. Yazıyı hazırlarken teknik ayrıntılara girmekten özellikle ve özenle kaçındım; okunması rahat ve anlaşılır bir yazı hazırlamaya çalıştım. İşin doğrusu, konu ile ilgili daha önce yazdığım farklı içerikli KGK yazılarım hakkında, teknik bilgi altyapısı yetersiz olan veya hiç olmayan önemli sayıda okurum tarafından yazılanların zor anlaşıldığı yönünde farklı ve yapıcı eleştiriler aldım. Bu kez tedbirli davranarak teorik bilgileri oldukça az tuttum ve KGK güç koruması ile ilgili en temel soruların yanıtlarını sunmaya çalıştım. KGK nedir? KGK neden bir ihtiyaçtır? KGK kullanımı güvenilir midir? KGK'lar nasıl çalışır? Bu ve benzeri soruların yanıtlarını bu makalede bulacaksınız. KGK kullanıyorsanız, KGK satın almayı düşünüyorsanız veya güç elektroniğinin bu önemli uygulamasına ilgi duyuyorsanız yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.
https://forumbirtane.forum.st

KGK tam olarak nedir, ne sunar, ne sunmaz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Wolfteam Nedir ?
» Metin2 Nedir ?